2378 MOJAVE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2378 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 2378 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |